Product information

1984 yılından bugüne Teknik Hırdavat ve Makine satışında uzun yılların tecrübesine sahip uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize pek çok hizmeti kalite ve güvenirlik standartları kapsamında vermekteyiz. 

Şirketimiz perakende ve toptan yapı malzemeleri satışında, zengin ürün çeşidi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren gösterdiği hassasiyetin bir sonucu olarak daha nice yıllar hizmet vermeye adayız. 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak Teknik Hırdavat ve Makine sektöründe çözüm üreten ve paylaşan bir görüntü çizmekteyiz. Ayrıca; şirketimiz bünyesinde sattığımız ürünlerin servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz. 

Amacımız; kalite ve hizmette süreklilik temin etmek, müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak, çevreye ve topluma sürekli bir katma değer sağlamaktır. Toplam kalite yönetimi ilkelerine uymak, müşteri isteklerini karşılayabilmek, özgüvenimizden hareketle sektörün gerekliliklerini yerine getirmektir.  Dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet ilkelerimiz, başarılı çalışmamızdaki istikrarın da kaynağı olmaktadır.

                                                                                                kaynar@kaynarhirdavat.com 

                                                                                                destek@kaynarhirdavat.com


KobiMaster