Bisikletli Anne-Bebek veya Pazar Arabası

Marka
Model 80.BİS.R0001

 Listeme Ekle

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Bisikletli Anne-Bebek veya pazar arabası

Devamlılık : Tüm gün boyunca sürekli hareket! Daima çocuğunuzla birlikte, 
Spor : size sağlıklı yaşam sunar,  çocuğunuzla ilgilenecek, birlikte zaman geçirecek hem de spor yapabileceksiniz! Çocuğunuzla geçirdiğiniz her dakika ile paha biçilemez! 
Manevra Kabiliyeti : En zor ve en kalabalık şehir şartlarında bile rahat kullanım sağlar. 
Kolaylık : 20 saniye içerisinde bisiklet modundan bebek arabası moduna geçiş. 
Ekoloji : arabanızın yerini alacak akıllı bir bisiklettir çünkü çevre dostudur, karbondioksit emisyonu yapmaz. Çevre dostu. Şehirde uzun ve keyifli yolculuklar yapın. 
Kullanım Avantajları : Emniyetli, güvenilir, uzun süreli kullanım imkanlı ve dayanıklı. Yeni doğan bebeğinizi veya aynı anda iki çocuğunuzu gezdirebilirsiniz. Her yaşa hitap eden bir bisiklettir ve aynı zamanda alışveriş arabası olarak da kullanılabilir. 


HTML İçerikFiyat ve Resim Hatalarında;

Değerli müşterilerimiz, sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat, resim ve açıklama bilgisi yanlışlıklarından dolayı kaynarhırdavat.com hiçbir şekilde sorumlu olmayıp tüketiciye e-mail yolu ile haber verilerek siparişi iptal etme ve tüketicinin ödemiş olduğu sipariş bedelini iade etme hakkına sahiptir.                                                                                                    Saygılarımızla, kaynarhirdavat.com